POMOHU VÁM VYTVOŘIT ŽIVOT, KTERÝ BUDETE

milovat!

Jsem kouč, terapeut, lektor a autor. Inspiruji lidi k tomu, aby dali svému životu smysl a stali se tou nejlepší verzí sebe sama.

VÍTÁM VÁS

Těší mě, že se naše životní cesty setkaly.

Svět, ve kterém žijeme, tvoříme svými volbami a činy. Věřím, že skutečná změna začíná uvnitř každého z nás a že klíčem k trvalé spokojenosti je upřímný lidský zájem a integrita.

Svět na vás čeká. Ukažte mu, co ve vás je.

Nikdy nebudete lépe připraveni, než TEĎ.

Tereza

VYKROČTE ZA ŽIVOTEM SVÝCH SNŮ JEŠTĚ DNES

JSEM TU PRO VÁS

Kreativní dialog, který vás dovede k nalezení vlastního optimálního řešení.
Moderní, přirozená cesta k trvalému zdraví a spokojenosti.
Zcela výjimečný zážitek. Návrat k celistvosti, komplexnosti a integritě.

MEDITAČNÍ TECHNIKY PRO 21. STOLETÍ

Síla se rodí z klidu. Umění bdělosti a koncentrace.

PŘIJĎTE SE INSPIROVAT NA MÉ PŘEDNÁŠKY A SEMINÁŘE

Radikální upřímnost jako cesta k vlastní integritě

29.3. 2019Gym Pohni s Lety, Pražská 559, Lety u Dobřichovic
Řekni to narovinu! Naučit se říkat pravdu může zcela změnit náš život.

Vztahy jako naše zrcadlo

3.4. 2019Limpid Works, Donská 9, Praha 10
Když se setkají dva lidé, setkají se dva světy. Jak to udělat, aby spolu fungovaly?

SPOKOJENÍ LIDÉ
VYTVÁŘEJÍ SPOKOJENÝ SVĚT

K Terezce jsem šla z mnoha důvodů: Dezorientace, nespokojenost, strachy, bloky... To vše mě provázelo nekonečně dlouho a já dospěla k přesvědčení, že už takhle dál žít nechci. K Terce mě dovedla intuice. Nic jsem o její metodě nevěděla, ale podvědomě jsem cítila, že po všech psychoterapiích chci zkusit něco jiného...Vzpomněla jsem si na kraťoučký rozhovor s Terkou a rozhodla se. Hned ten den si na mě udělala čas, vše šlo jednoduše, bez překážek. Již po prvním sezení Reconnective Healing jsem se cítila jako vyměněná. Veselá, lehká, bezstarostná, nezatížená minulostí... Prostě jako znovuzrozená. Věty, kterým jsem dřív nerozuměla, dávaly smysl. Jakoby ze mě spadla tíha, nahromaděná za desetiletí. Děkuju Terezce za to, že mi dala tenhle dárek.

Petra Froese

Terezu jsem si do života přitáhla, když jsem začala pátrat po tom, jak změnit svůj dosavadní život plný stresů, nespokojenosti a nízké sebedůvěry. Necítila jsem se dobře, zároveň jsem ale odmítala brát antidepresiva, jak mi radili lékaři. S pomocí Terezy jsem pochopila, že změnit můžu jen sebe, a nikoli okolí. Přestala jsem se utápět v sebelítosti a začala jednat. Tereza mi k tomu dodala odvahy a za to jí velmi děkuji. Těším se na příští setkání s tímto krásným člověkem.

Klára Starostová

NÁVOD, JAK SE ZBAVIT STAROSTÍ A TRÁPENÍ

Mám pro vás blahodárný lék na bolesti a trápení, která si často předáváme po generace a nemůžeme díky nim spokojeně a plnohodnotně žít. Velmi mi pomohl skutečně odpustit a posunout se dál.