TESTIMONIALS

Satisfied people live a happy world. Thank you all who are willing to share with me your impressions and experiences from our cooperation.

TESTIMONIALS

Satisfied people live a happy world. Thank you all who are willing to share with me your impressions and experiences from our cooperation.

K Terezce jsem šla z mnoha důvodů: Dezorientace, nespokojenost, strachy, bloky... To vše mě provázelo nekonečně dlouho a já dospěla k přesvědčení, že už takhle dál žít nechci. K Terce mě dovedla intuice. Nic jsem o její metodě nevěděla, ale podvědomě jsem cítila, že po všech psychoterapiích chci zkusit něco jiného...Vzpomněla jsem si na kraťoučký rozhovor s Terkou a rozhodla se. Hned ten den si na mě udělala čas, vše šlo jednoduše, bez překážek. Již po prvním sezení Reconnective Healing jsem se cítila jako vyměněná. Veselá, lehká, bezstarostná, nezatížená minulostí... Prostě jako znovuzrozená. Věty, kterým jsem dřív nerozuměla, dávaly smysl. Jakoby ze mě spadla tíha, nahromaděná za desetiletí. Děkuju Terezce za to, že mi dala tenhle dárek.
Petra Froese
Terezu jsem si do života přitáhla, když jsem začala pátrat po tom, jak změnit svůj dosavadní život plný stresů, nespokojenosti a nízké sebedůvěry. Necítila jsem se dobře, zároveň jsem ale odmítala brát antidepresiva, jak mi radili lékaři. S pomocí Terezy jsem pochopila, že změnit můžu jen sebe, a nikoli okolí. Přestala jsem se utápět v sebelítosti a začala jednat. Tereza mi k tomu dodala odvahy a za to jí velmi děkuji. Těším se na příští setkání s tímto krásným člověkem.
Klára Starostová
V poslední době mi přijde, že na mne facebook a nejrůznější více či méně alternativní weby o životním stylu a tanci a pohybu neustále chrlí moudra a příběhy o tom, jak se někomu podařilo díky setkání a rozhovoru s dotyčným prozřít, zázračně se uzdravit, zhubnout, najít vhodného partnera a nebo rozjet novou zajímavější kariéru. Za některým příběhem cítím dobrý úmysl a věřím mu, za spoustou jiných příběhů cítím kalkul. 
U Terky to mám jinak. V první řadě je to moje sestřenka a pak až v druhé řadě poradkyně a koučka a tanečnice a trenérka, která hledá cesty, jak objevit a kultivovat svůj i náš um. Ze své přirozenosti jsem přísná na sebe i na své blízké, takže mne Terka musela nejdříve přesvědčit, že opravdu něco umí a že dokáže nahlídnout podstatu věcí. Měla to u mne vlastně těžší než kdokoliv cizí, na koho bych dostala doporučení. A přesvědčila mne. 

Z našich rozhovorů jsem poznala, že je moudrá, empatická a chce pomoct a že se toho v životě hodně naučila a na hodně věcí přišla. Přijde mi zajímavé, že přes to, co všechno dokázala a co umí, nikoho nesoudí a dívá se na lidi s porozuměním bez předsudků a odsudků. 

Kineziologická konzultace i tři sezení rekonektivního léčení pro mne byly zpočátku jen experimentem. Neprozřela jsem, zázračně jsem se neuzdravila (pokud nepočítám předdovolenkový kašel a střevní potíže), nezhubla, nenašla jsem vhodného partnera ani novou zajímavější kariéru. Zato mi Terka pomohla pochopit, proč se cítím zacyklená a proč mi zrovna v tu chvíli schází v životě smysl. Poznala jsem, že když se otevřu a uvolním, tak se mi začnou plnit přání a dít se zajímavé synchronicity. A taky to, že když se dostanu do stresu, tak se plnění přání a synchronicity nějak vytratí. Postupně jsem si začala uvědomovat, že některé mé vlastnosti, které považuju za samozřejmé, jsou vlastně výjimečné a žádoucí a řadě lidí chybí. A že na nich můžu začít vědomě budovat. A taky jsem si odnesla poznání, že žádné prostředky, které investuju do sebe – do svého zdraví, do svého rozvoje i do své pohody nejsou promarněné, a že času je vždycky akorát, takže to co odložím, je moje volba nikoliv nedostatek času. 

Vše zmíněné využívám při svém zkoumání pohybu a propojení těla a mysli a při vlastní pohybově- tanečně-improvizační tvorbě. Terčina cesta a její projekty mne inspirují a těším se, že se někde při nějaké rozvojové nebo tvůrčí aktvitě znovu protneme.
Blanka Lisá
Již 2x jsem měla možnost vyzkoušet práci Terky a musím říct, že pokaždé jsem odcházela s takovým příjemným pocitem a klidem. Vždy mě to pozitivně nabije. Mohu jedině doporučit!
Alena Kozlerová 
Setkání s Terezou mi přineslo do života jakýsi klid a vyrovnanost.
Ilona Jírů
První věc, která se mi stala hned po prvním sezení Reconnective Healing u vás, byla, že když jsem odemykal dveře bytu, najednou jsem jasně cítil, že moje blokace určitě souvisí s bytem, do kterého jsem vstupoval a kde žiju už víc než dvacet let, ale i se vztahem, který mám se ženou, kde máme zaseklou komunikaci - zkrátka to byl úplně jasnej pocit, že můj diskomfort začíná za mýma vlastníma dveřma a že si za to můžu sám. Tohle se ve mně převalovalo až do druhého termínu (Reconnective Healing - léčení na dálku), kdy jsem naprosto tvrdě usnul hned po pěti minutách od začátku léčení, protože jsem ten den nachodil po městě asi dvanáct kilometrů a byl jsem hodně unavenej. Takže tady vůbec nedokážu popsat, jestli se se mnou během léčení něco dělo. Ale necítil jsem se až do třetího a posledního termínu moc dobře. Trochu na mě lezla nějaká deprese, kterou občas mívám a se kterou jsem se dřív i léčil. Při druhém léčení na dálku už jsem neusnul, jen jsem byl zase dost unavený, měl jsem těžký nohy a asi po 15 minutách jsem jasně cítil, jak se mi uvnitř všechno vylehčilo, nohy mě úplně přestaly bolet a měl jsem takový ten odhmotněný pocit, který jsem vám popisoval už když jsem byl u vás. Když jsem se pak další den probudil, měl jsem depresi, o které nebylo pochyb, to byl prostě starý známý pocit, o kterém bych mohl psát romány. Pustilo mě to až někdy zhruba za týden. Ten pokles nálady určitě souvisí s tím, že vlastně najednou vím, že bych se měl konečně přestěhovat, což samo o sobě vyžaduje obrovský energetický výdaj, je to změna, která rozmetá od základů prakticky všechno. A pak bych měl taky začít mluvit se svojí ženou a ne jen o tom, kdo dneska koupí chleba. A to je další obrovský energetický výdaj.. 🙂 To pak máte depresi raz dva... Možná teď stačí jen, abych se uklidnil, zapojil intuici a správně reagoval na to, co se kolem mě bude dít. Věci se třeba vyřeší organicky a přirozeně a nemusím se hroutit...
Jakub Vaňáček

GUIDE TO GETTING RID OF WORRIES AND SUFFERING

I'm bringing you salutary medicine for pain and suffering that we often carry over generations and that prevents us from living happily and fully. I myself benefited from this cure and it helped me forgive and move forward.