Nečekej na schválení

Lidé často plýtvají svou energií na to, že stále dokola zpochybňují vše, co dělají. Ptají se donekonečna sami sebe, svých partnerů, terapeutů, rodinných příslušníků, učitelů, případně vesmíru/Boha, zda jsou na té správné cestě.

Nerozhodují za sebe, jen čekají na nějaký impuls/schválení z vnějšího světa. Protože to obvykle nepřichází, stráví pak celý život v pochybnostech a většinou nevytvoří nic, kromě své vlastní deprese a pocitu marnosti a prázdnoty.

Je jedno, co děláme, ale je důležité konat. Není tu potřeba žádného schválení od nikoho. To je iluze – už přeci dávno nejsme děti. Nemusíme čekat na žádné pokyny, tresty nebo rady. Nikdo nás už nehlídá s varovně vztyčeným prstem. Je na čase dospět. Můžeme se svobodně rozhodnout, do čeho vložíme svůj čas a energii, začít to dělat právě teď a mít z toho radost.

Cokoliv, o čem se skutečně hluboko v srdci rozhodneme, že je to pravé a odevzdáme se tomu zcela – bez pochybností, bude to pravé.

Platí to pro vztahy, práci, tvorbu, zdraví…

Jakmile uznáme, že jsme v pořádku takoví, jací jsme a přestaneme se stále obhajovat, bojovat za své místo ve světě a vztekle vyžadovat uznání od ostatních, pak vše, do čeho se pustíme, bude božské.

Život je jednoduchý 🦋

Pomohu vám vytvořit život, který budete milovat!

Odebírejte mé novinky a články

Nenechte se připravit o žádnou z informací a novinek, které na svém blogu publikuji. Klikněte na tlačítko níže, vyplňte svůj e-mail a jakmile budu mít něco nového, dozvíte se o tom jako první.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.