REFERENCE

Spokojení lidé vytvářejí spokojený svět. Děkuji všem, kteří byli ochotní podělit se se mnou i s ostatními o své dojmy a zážitky z naší spolupráce.

REFERENCE

Spokojení lidé vytvářejí spokojený svět. Děkuji všem, kteří byli ochotní podělit se se mnou i s ostatními o své dojmy a zážitky z naší spolupráce.

Osobní Znovunapojení doporučuji opravdu všem, čím dříve to uskutečníte, tím rychleji se váš život transformuje z utrpení do lásky. Ať už řešíte jakýkoliv životní aspekt, tahle zkušenost vás jistě z ní dostane. A nejen to, získáte nový úhel pohledu na svět. Prozřete tuhle iluzi reality a návratíte se k podstatě dokonalou rychlostí. Poté se váš život díky tomuto novému úhlu pohledu začne neustále měnit k lepšímu. Není divu že je tahle metoda už dnes podložena vědeckými studiemi.
Michal
První věc, která se mi stala hned po prvním sezení Reconnective Healing u vás, byla, že když jsem odemykal dveře bytu, najednou jsem jasně cítil, že moje blokace určitě souvisí s bytem, do kterého jsem vstupoval a kde žiju už víc než dvacet let, ale i se vztahem, který mám se ženou, kde máme zaseklou komunikaci - zkrátka to byl úplně jasnej pocit, že můj diskomfort začíná za mýma vlastníma dveřma a že si za to můžu sám. Tohle se ve mně převalovalo až do druhého termínu (Reconnective Healing - léčení na dálku), kdy jsem naprosto tvrdě usnul hned po pěti minutách od začátku léčení, protože jsem ten den nachodil po městě asi dvanáct kilometrů a byl jsem hodně unavenej. Takže tady vůbec nedokážu popsat, jestli se se mnou během léčení něco dělo. Ale necítil jsem se až do třetího a posledního termínu moc dobře. Trochu na mě lezla nějaká deprese, kterou občas mívám a se kterou jsem se dřív i léčil. Při druhém léčení na dálku už jsem neusnul, jen jsem byl zase dost unavený, měl jsem těžký nohy a asi po 15 minutách jsem jasně cítil, jak se mi uvnitř všechno vylehčilo, nohy mě úplně přestaly bolet a měl jsem takový ten odhmotněný pocit, který jsem vám popisoval už když jsem byl u vás. Když jsem se pak další den probudil, měl jsem depresi, o které nebylo pochyb, to byl prostě starý známý pocit, o kterém bych mohl psát romány. Pustilo mě to až někdy zhruba za týden. Ten pokles nálady určitě souvisí s tím, že vlastně najednou vím, že bych se měl konečně přestěhovat, což samo o sobě vyžaduje obrovský energetický výdaj, je to změna, která rozmetá od základů prakticky všechno. A pak bych měl taky začít mluvit se svojí ženou a ne jen o tom, kdo dneska koupí chleba. A to je další obrovský energetický výdaj.. 🙂 To pak máte depresi raz dva... Možná teď stačí jen, abych se uklidnil, zapojil intuici a správně reagoval na to, co se kolem mě bude dít. Věci se třeba vyřeší organicky a přirozeně a nemusím se hroutit...
Jakub Vaňáček
V poslední době mi přijde, že na mne facebook a nejrůznější více či méně alternativní weby o životním stylu a tanci a pohybu neustále chrlí moudra a příběhy o tom, jak se někomu podařilo díky setkání a rozhovoru s dotyčným prozřít, zázračně se uzdravit, zhubnout, najít vhodného partnera a nebo rozjet novou zajímavější kariéru. Za některým příběhem cítím dobrý úmysl a věřím mu, za spoustou jiných příběhů cítím kalkul. U Terky to mám jinak. V první řadě je to moje sestřenka a pak až v druhé řadě poradkyně a koučka a tanečnice a trenérka, která hledá cesty, jak objevit a kultivovat svůj i náš um. Ze své přirozenosti jsem přísná na sebe i na své blízké, takže mne Terka musela nejdříve přesvědčit, že opravdu něco umí a že dokáže nahlídnout podstatu věcí. Měla to u mne vlastně těžší než kdokoliv cizí, na koho bych dostala doporučení. A přesvědčila mne.  Z našich rozhovorů jsem poznala, že je moudrá, empatická a chce pomoct a že se toho v životě hodně naučila a na hodně věcí přišla. Přijde mi zajímavé, že přes to, co všechno dokázala a co umí, nikoho nesoudí a dívá se na lidi s porozuměním bez předsudků a odsudků. Kineziologická konzultace i tři sezení rekonektivního léčení pro mne byly zpočátku jen experimentem. Neprozřela jsem, zázračně jsem se neuzdravila (pokud nepočítám předdovolenkový kašel a střevní potíže), nezhubla, nenašla jsem vhodného partnera ani novou zajímavější kariéru. Zato mi Terka pomohla pochopit, proč se cítím zacyklená a proč mi zrovna v tu chvíli schází v životě smysl. Poznala jsem, že když se otevřu a uvolním, tak se mi začnou plnit přání a dít se zajímavé synchronicity. A taky to, že když se dostanu do stresu, tak se plnění přání a synchronicity nějak vytratí. Postupně jsem si začala uvědomovat, že některé mé vlastnosti, které považuju za samozřejmé, jsou vlastně výjimečné a žádoucí a řadě lidí chybí. A že na nich můžu začít vědomě budovat. A taky jsem si odnesla poznání, že žádné prostředky, které investuju do sebe – do svého zdraví, do svého rozvoje i do své pohody nejsou promarněné, a že času je vždycky akorát, takže to co odložím, je moje volba nikoliv nedostatek času. Vše zmíněné využívám při svém zkoumání pohybu a propojení těla a mysli a při vlastní pohybově- tanečně-improvizační tvorbě. Terčina cesta a její projekty mne inspirují a těším se, že se někde při nějaké rozvojové nebo tvůrčí aktvitě znovu protneme.
Blanka Lisá
Již 2x jsem měla možnost vyzkoušet práci Terky a musím říct, že pokaždé jsem odcházela s takovým příjemným pocitem a klidem. Vždy mě to pozitivně nabije. Mohu jedině doporučit!
Alena Kozlerová 
Setkání s Terezou mi přineslo do života jakýsi klid a vyrovnanost.
Ilona Jírů
K Terezce jsem šla z mnoha důvodů: Dezorientace, nespokojenost, strachy, bloky... To vše mě provázelo nekonečně dlouho a já dospěla k přesvědčení, že už takhle dál žít nechci. K Terce mě dovedla intuice. Nic jsem o její metodě nevěděla, ale podvědomě jsem cítila, že po všech psychoterapiích chci zkusit něco jiného...Vzpomněla jsem si na kraťoučký rozhovor s Terkou a rozhodla se. Hned ten den si na mě udělala čas, vše šlo jednoduše, bez překážek. Již po prvním sezení Reconnective Healing jsem se cítila jako vyměněná. Veselá, lehká, bezstarostná, nezatížená minulostí... Prostě jako znovuzrozená. Věty, kterým jsem dřív nerozuměla, dávaly smysl. Jakoby ze mě spadla tíha, nahromaděná za desetiletí. Děkuju Terezce za to, že mi dala tenhle dárek.
Petra Froese
Terezu jsem si do života přitáhla, když jsem začala pátrat po tom, jak změnit svůj dosavadní život plný stresů, nespokojenosti a nízké sebedůvěry. Necítila jsem se dobře, zároveň jsem ale odmítala brát antidepresiva, jak mi radili lékaři. S pomocí Terezy jsem pochopila, že změnit můžu jen sebe, a nikoli okolí. Přestala jsem se utápět v sebelítosti a začala jednat. Tereza mi k tomu dodala odvahy a za to jí velmi děkuji. Těším se na příští setkání s tímto krásným člověkem.
Klára Starostová
Rozhodnutí jít na víkendový ženský kruh i s malou přišlo proto, že mě zaujala "nabídka" a měla jsem vnitřní pocit radosti, když jsem ji četla. V mezidobí jsem vypustila, co má být obsahem víkendu, ale pocit radosti zůstal a přetrvává 🙂 Přestože jsem již některé skutečnosti, co jsi zmínila, slyšela i dříve, teď padly efektivněji "na úrodnou půdu", vnímám je hlouběji 🙂 a zapluly do mého života (alespoň první dny po víkendu to tak bylo a snad už zůstane 🙂) Víkend s Tebou i přítomnými ženami byl pro mě zábava, radost, soulad i přínos nových informací a hlubší pochopení a prožití jinak informací, které jsem již dříve měla k dispozici, což je pro mě radostným překvapením🙂 A také to, s jakou lehkostí a samozřejmostí to proběhlo, že by si jeden nevšiml třeba a AHA momenty mi docvakly až den poté 😀 Když jsi o víkendu něco říkala, tak mi hlavou běželo: Jasně, to znám, to už jsem slyšela, vím o čem mluví... A to milé překvapení druhý den, když jsem si všimla, že nahlížím na určité situace, co mě před víkendem štvaly, jinak 😀
Barča Knoppová
Moc ráda bych se podělila o mou zkušenost s Terezkou. Spolupráce s ní člověka opravdu dostane na next level. Mnohdy ani nevíme, co vše si sebou vláčíme a nepouští nás to v životě dál, nebo nám dokonce brání “být na plno šťastní”. Díky spolupráci s Terkou se mi podařilo zbavit se spousty věcí, které nepotřebuji. Podařilo se mi najít vnitřní klid. Ten opravdový vnitřní klid, díky kterému zvládám stresové situace úplně jinak. Na vše se mohu podívat s nadhledem a cítím obrovskou vděčnost za to, jak se teď cítím. I když je to při schůzce někdy pořádná jízda, vždy odcházím s naprostým pocitem klidu a vědomím, že jsem opět odložila něco, co nepotřebuji a s pocitem klidu. Moc za to děkuji a těším se na další spolupráci ♥️
Jitka Školáková
Terka je úžasný, milý a pokorný člověk, ze kterého vyzařuje nádherný klid v duši, mysli i těle. Přesně tato harmonie a pozitivní energie mě přilákala, a tak jsme s Terkou spojily síly a vytvořily spolupráci. Já jsem využila Business mentoring konzultaci, která mě pomohla zvědomit si důležité oblasti, která řeším v podnikání. Nejvíce mi pomohla závěrečná metoda nalezení svého proč, kdy mi Terka byla průvodcem a společně jsme odkryly smysl mého poslání. Děkuji za nádhernou oboustrannou spolupráci a těším se na další.
Monika KvapilováMoni On Air
S Terezou se již několik měsíců setkávám na koučovacích a mentorinkových sezeních. Její respektující přístup, zkušenosti a spirituální vedení je přesně to, co jsem pro sebe již delší dobu hledala a nikde jinde nenalezla. Tereza pro mě ztělesňuje ženu, jejíž bytí je inspirací samo o sobě. Je příkladem toho, že se dá žít ve větší pohodě, lehkosti a hojnosti a že opravdu jde změnit život, pokud se pro to rozhodneme. Velmi oceňuji, že vše, co předává, také sama žije a praktikuje. Její postupy a doporučení jsou praxí ověřená a fungují. Moc jsem si s ní užila šamanské cesty do mého nitra, kde jsem pro sebe objevila věci, na kterých mohu kdykoliv stavět. Mám zkušenost s řadou průvodců a koučů a Tereza je z nich nejlepší.
Kristýna Šiková
Chtěl jsem u Terky zkusit „Šamanské léčení a rituály“, vybral jsem si toto, protože je mi to vnitřně blízké. Nešlápl jsem vedle, dal jsem na svoji intuici a po prvním 30 minutovém online rozhovoru s videem jsem byl rozhodnut! Po prvním sezení jsem se cítil trochu unaveně, ale příjemně. Po cca 5 dnech jsem se všiml, že mne již nebolí v jednom místě hlava, dost let jsem na toto trpěl při změnách tlaku atd., ono najednou nic! Paráda! Další dvě sezení byla příjemná a splnila dle mne to co jsem čekal. Což je dáno skvělou terapií, terapeutkou i příjemným prostředím. Myslím, že v této době je dost inzerátů, nabídek atd. na podobné služby, tady nešlápnete vedle! Jen člověk musí věřit a být přístupný těmto věcem, žádná kouzla to nejsou, je to něco jiného než „standartní medicína“. 😊 Terku mohu jen a jen doporučit!
Tonda Velebil
Cítím se teď mnohem klidnější a řekla bych, že mi léčení výrazně pomohlo s úzkostí. Posunulo mě z bodu, na kterém jsem uvízla na několik let. Podle mne je to způsob jak se naučit “létat” a najít sílu sám v sobě. Otevře spojení se sebou samým, které v nás vždy bylo, ale na které jsme v průběhu života zapomněli. Je to jako když otevřete oči a najednou vše kolem vás vidíte tak jasně jako nikdy předtím. Všechny dílky skládačky Život do sebe najednou samy zapadají. Léčení rozhodně doporučuji, ať už vám pomůže v oblasti fyzického nebo psychického zdraví, vždy vás nasměruje tím správným směrem
Petra Janková
Milá Terezo, děkuji moc za vše! Šamanský rituál mě zavedl do nitra mé duše, přinesl hlubší poznání sebe sama a novou cestu, jak ještě víc žít svůj život. Větší pochopení a uvědomění si, proč a jak se věci dějí. Mám v sobě krásný pocit klidu a lehkosti. Cítím se jako znovuzrozená a těším se na vše, co přijde. Vím, že náhody neexistují, jsem vděčná, že se naše cesty propojily. Děkuji ❤️
Jitka
Online liečenie a koučing s Terezkou bola za posledné mesiace tá najlepšia investícia do seba. Cítila som, že potrebujem pomoc. Terezka mi otvorila nové pohľady na seba a môj život, pomohla mi ukončiť toxický vzťah. Takisto jej koučing mi pomohol ujasniť si niektoré veci, ktoré som dlho hľadala alebo o nich vôbec nevedela. Samozrejme naša spolupráca nekončí, potrebujem ešte veľa vecí vyriešiť, a Terezka je pre mňa momentálne tou najlepšou voľbou. Ďakujem.💜
Monika Matějičková
Dnes bych Vám chtěla představit úžasnou ženu. Je to neuvěřitelná kombinace šamanky, koučky, manažerky a business ženy. Tou ženou je Tereza Hanusová. Na své cestě jsem poznala mnoho terapeutů, ale s Terezou to teprve všechno "sedlo". Řešili jsme rodovou linii, toxické vazby i podnikání. Můj život se najednou změnil k nepoznání. Nejen že jsem si uvědomila, jaké lidi chci mít ve svém životě a že je musím selektovat... Ale hlavně jsem našla svou vlastní vnitřní sílu a můj život se začal měnit k nepoznání. Jsem vděčná, že jsem se s touto výjimečnou ženou propojila. Její sezení je tou nejlepší investicí, jakou jsem v životě udělala 💖
Lenka Kurová

NÁVOD, JAK SE ZBAVIT STAROSTÍ A TRÁPENÍ

Mám pro vás blahodárný lék na bolesti a trápení, která si často předáváme po generace a nemůžeme díky nim spokojeně a plnohodnotně žít. Velmi mi pomohl skutečně odpustit a posunout se dál.