Happy New Year!

Kdo mě znáte, tak víte, že mám velké sny, jasné vize a že pokud se pro něco v hloubi duše rozhodnu, tak mě nic nezastaví.

Rok 2021 mě ale naučil, že abych mohla skutečně růst do své plné síly a jít v lehkosti dál, musím také něco obětovat. Konkrétně své staré já.

To jsem věděla, ale když mě k tomu pak život vyzval, zjistila jsem, že to není vůbec tak jednoduché, jak jsem si myslela. Protože v tom byl i velký kus mého srdce.

Letos přišly náročné chvíle temných pochybností, strachu a nejistoty. Zažila jsem úspěchy a také pád. Ukončila jsem některé projekty i vztahy, kterým jsem dávala doslova všechno a několik let jsem byla zvyklá se s nimi definovat.

Vyměnila jsem je za nekomfortní prázdnotu a dlouhé ticho. Byla jsem proto mnohem víc slabá, smutná a na konci roku i nemocná.

Už jsem tohle v životě zažila víckrát, takže vím, že takto můj Fénix vstává z popela – vždy o něco silnější a moudřejší. Spálí minulost a zůstane jen to podstatné. Tentokrát asi úplně poprvé jsem si dopřála na tento proces dostatek času, nikam jsem nespěchala a nesnažila se už honem být jinde. Přijala jsem to jako příležitost podívat se do té nejhlubší hloubky a s pokorou se učit.

Vybrat si pro sebe to nejlepší vyžaduje také vytvořit v sobě prostor, ve kterém se to může reálně odehrát. A dokázat ho chránit pevnými hranicemi.

O tom byl můj rok 2021. Na první pohled mi toho dost vzal, jenže já vím, že mi ve skutečnosti dal to nejcennější – prostor být sama sebou, na ničem nelpět a mít sílu si to za všech okolností ustát.

Tak Happy New Year! ?✨???

Ať už nám přinese cokoliv……

Pomohu vám vytvořit život, který budete milovat!

Odebírejte mé novinky a články

Nenechte se připravit o žádnou z informací a novinek, které na svém blogu publikuji. Klikněte na tlačítko níže, vyplňte svůj e-mail a jakmile budu mít něco nového, dozvíte se o tom jako první.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.