Audience

Kavárna co hledá jméno, Stroupežnického 493/10, Praha 5
Každý čtvrtek od 17:30 do 18:30

Audience

Každý čtvrtek od 17:30 do 18:30
Kavárna co hledá jméno, Stroupežnického 493/10, Praha 5

Miluji rozhovory s lidmi a dobrou kávu. Mohla bych při nich strávit celý svůj život a byla bych zcela šťastná. To jsem prostě já. Kdykoliv jsem součástí upřímného lidského dialogu, hluboce cítím svůj smysl.

AUDIENCE

Mou přirozeností je více naslouchat a vnímat, než mluvit. Když mluvím, mluvím přímo k věci a bez obalu.

Naplňuje mě nahlížet do vašich světů. Obohacuje mě to a rozšiřuje to mou osobní perspektivu.

Ve čtvrtek v podvečer jsem tu jenom pro vás. Otevřená všem a všemu. Vyslechnu vás. Ne jako zpovědník dávající rozhřešení, ale jako člověk, plně respektující ostatní lidské bytosti. V příjemném, neformálním, současném prostředí, zdarma a nezávazně.

Přijďte mě inspirovat, rozesmát, konfrontovat, svěřit své problémy a trápení. Zeptejte se mě, na co chcete a když budu znát odpověď, ráda vám odpovím.

V komunikaci se mnou můžete být zcela reální a autentičtí. Pojmenujte, co skutečně potřebujete a projevte své emoce bez pocitu studu nebo viny. Nebudu vás soudit, budu se vám snažit porozumět.

Přijďte si se mnou dát kávu, čaj nebo cokoliv jiného, co máte rádi: Každý čtvrtek od 17:30 do 18:30. Když nás bude víc, budeme sdílet společný čas ve skupině.

Jsem tu pro vás. Těším se na inspiraci, kterou přinesete.

Tereza

NÁVOD, JAK SE ZBAVIT STAROSTÍ A TRÁPENÍ

Mám pro vás blahodárný lék na bolesti a trápení, která si často předáváme po generace a nemůžeme díky nim spokojeně a plnohodnotně žít. Velmi mi pomohl skutečně odpustit a posunout se dál.