Chci přestat se sebedestrukcí, ale nevím jak

11. 9. 2019, 18:00-21:00
Limpid Works, Donská 9, Praha 10

Chci přestat se sebedestrukcí, ale nevím jak

11. 9. 2019, 18:00-21:00
Limpid Works, Donská 9, Praha 10

PRAKTICKÝ SEMINÁŘ PRO UKONČENÍ SEBEZNIČUJÍCÍHO ZPŮSOBU ŽIVOTA

Všichni toužíme mít dobrý pocit, radovat se a být svobodní. Jenže se nám to někdy nedaří a to nás bolí. Je pro nás obtížné čelit realitě a tak z ní raději utíkáme. 

Zvykneme si oddávat se činnostem, při kterých náš pocit nespokojenosti krátkodobě zmizí. Chvíli pociťujeme úlevu, ale pak je nám obvykle ještě mnohem hůř. Po čase zjišťujeme, že už nemůžeme přestat a to i v případě, že dobře víme, jak moc se tím ničíme. Důsledky takového chování mohou být fatální.

PROCITNUTÍ Z ILUZÍ: Tím, že si budeme ubližovat, se ze své bolesti nevykoupíme. Naopak, ještě ji prohloubíme.

S čímkoliv nemůžeme přestat, jedná se o závislost. Je to navyklý způsob chování, který jsme vytvořili my sami!

Ruku na srdce - čím si ubližujete vy? Jen namátkou, nejčastěji to bývají:
- Nemoci
- lži
- fóbie
- alkohol
- drogy
- cigarety
- hry
- sociální sítě
- televize
- konspirační teorie
- negativní informace
- hypersexualita a nevěra
- overthinking
- workoholismus
- deprese
- dluhy
- sebeobětování
- sebepoškozování
- toxické vztahy
- obviňování, srovnávání a posuzování
- nezdravé jídlo/přejídání/hladovění/cukr
- výmluvy
- chronická nespokojenost
- nesplnitelná očekávání
- nerespektování/zanedbávání/přetěžování těla
- uzavřenost
- apatie
- izolace
- agresivita a násilí
atd....

Divíte se, proč vám říkám o závislosti? Protože paradoxní je, že i vysoce destruktivní formy chování opakujeme stále dokola - přestože hluboko uvnitř dobře víme, jak moc se tím ničíme. A časem, často aniž bychom si to uvědomovali, se na nich staneme závislými. Pak už z nás nemluví naše skutečné já, ale naše závislost.

DOKUD SI UBLIŽUJEME, NEMŮŽEME BÝT DOOPRAVDY ŠŤASTNÍ.

PROBLÉMY, KTERÉ SE NÁM V ŽIVOTĚ VRŠÍ, JSOU DŮSLEDKEM NAŠEHO DESTRUKTIVNÍHO CHOVÁNÍ, NIKOLIV JEHO PŘÍČINOU. JEHO PŘÍČINOU JE NAŠE ILUZE O TOM, ŽE BOLEST A NESPOKOJENOST JE MOŽNÉ VYTĚSNIT, IGNOROVAT NEBO PŘEBÍT, MÍSTO ABYCHOM SE K NIM POSTAVILI ČELEM A VYŘEŠILI JE. AŤ UŽ JE NAŠE TAKTIKA SEBEKLAMU SEBELEPŠÍ, FAKTEM ZŮSTÁVÁ, ŽE DOKUD PROBLÉMY POPÍRÁME, NEMŮŽEME JE NAPRAVIT.

Čím déle od nich utíkáme nebo před nimi zavíráme oči, tím více narůstají. Realitu nemůžeme ignorovat donekonečna. Můžeme být mistry ve strkání hlavy do písku, ale jednoho dne stejně realitě nekompromisně staneme tváří v tvář se vším, co jsme si v ní vytvořili. A to může být pěkně tvrdý náraz.

JE TO PAST
Chytili jsme se do ní sami a lžeme si jejím prostřednictvím do kapsy, vytváříme si důmyslné a do posledního detailu propracované příběhy a teorie, abychom se nemuseli přímo vyrovnat s věcmi tak, jak jsou.

TOUŽÍTE-LI ZÍSKAT TO, CO CHCETE, ZBAVTE SE TOHO, CO NECHCETE.
Jsme závislí na iluzi, že náš zlozvyk nám přináší potěšení, nebo že nám pomáhá. Ve skutečnosti je tomu přesně naopak. Je to jen zkratka, která nás z dlouhodobého hlediska nevede ke štěstí, ale do neštěstí. Spokojenosti můžeme dosáhnout pouze, pokud si PŘESTANEME ubližovat.

Vím, že jste to už zkoušeli. Vím, že jste selhali. A to vás utvrdilo v tom, že to nezvládnete. Znám to z vlastní zkušenosti. I proto jsem se rozhodla udělat tento workshop.

MUSÍTE POCHOPIT, ŽE SE TO NEDÁ VYŘEŠIT STARÝM ZPŮSOBEM. VAŠE MYŠLENÍ A CHOVÁNÍ, KTERÉ JE PŘÍČINOU PROBLÉMU, NA NĚJ NEMŮŽE NAJÍT ŘEŠENÍ, PROTOŽE JE JEHO SOUČÁSTÍ. Proto opakovaně selháváte.

Vaše mysl, nervový systém a tělo musí dostat NOVÉ INFORMACE A NOVÉ PODNĚTY. To vám umožní změnit perspektivu, navýšit energii, cítit se lépe a v důsledku toho DĚLAT LEPŠÍ ROZHODNUTÍ.

JAK TO PRAKTICKY UDĚLÁME?
Ve své práci i v životě vycházím z toho, že jakmile jednou vnímáme věci tak, jak skutečně jsou, už se nenecháme oklamat. Servíruji realitu, čímž otevírám dveře ke svobodě, radosti, síle, vitalitě a ke skutečným výsledkům.

ROZSEKNEME TO
Budeme k sobě upřímní. Podíváme se do hloubky na naše opravdové motivy k sebedestrukci, identifikujeme, kde sami sebe v životě obelháváme a čeho se nejvíc bojíme, zbavíme se iluzí, naučíme se, jak dostat věci pod kontrolu, jak se osvobodit a jak začít znovu prožívat radost. Přiznáme si zcela otevřeně, na čem je potřeba zapracovat a řekneme si konkrétně, jak změnit své destruktivní zvyky. 

Přijďte zažít, že sebedestrukce a strádání je stav mysli, který lze snadno změnit. Přestaňte se litovat a dovolte si vykročit do života, ve kterém už nebudete ubližovat sobě ani ostatním. Zasloužíte si to!

Pokud jste dočetli až sem, gratuluji 🙂
Svoboda začíná ve chvíli, kdy se pro ni rozhodnete.

CO SI Z WORKSHOPU ODNESETE?
Nové informace vycházející z posledních výzkumů v oblasti kvantové fyziky, vědy o mozku a neurobiologie.
Praktické dovednosti, techniky a cvičení, kterými můžete konstruktivně a tvůrčím způsobem pracovat s myslí i tělem - použijeme ticho, hlas i pohyb.
Lepší pocit ze sebe, odhodlání žít lépe a chuť postavit se k problémům čelem.
Vyčištění starých destruktivních (společenských, rodinných) vzorců, které nás oddělují od spokojeného života.
Klid a pohodu nabytou při řízené meditaci, zaměřené na vizualizaci a prožitek nového způsobu života.
Odhodlání jednat v souladu se sebou.
Dobrý pocit z času a úsilí věnovanému sobě, ve společnosti lidí, kteří na sobě chtějí pracovat.

SEBEDESTRUKCE NENÍ CTNOST, ALE NEVĚDOMOST.

Workshop je postaven na znalostech, které jsem načerpala od předních osobností na poli osobního rozvoje a které mi umožnily udělat velké kroky směrem k osobní svobodě:
Tony Robbins
Joe Vitale
Joe Dispenza
Allen Carr.

Těším se na vás!

PŘIHLÁŠKA

NÁVOD, JAK SE ZBAVIT STAROSTÍ A TRÁPENÍ

Mám pro vás blahodárný lék na bolesti a trápení, která si často předáváme po generace a nemůžeme díky nim spokojeně a plnohodnotně žít. Velmi mi pomohl skutečně odpustit a posunout se dál.