Třpytivé podzimní létání

Centrum tance, Novákových 20a, Praha 8
2. 10. 2020, 19:15-21:15

Třpytivé podzimní létání

2. 10 2020, 19:15-21:15
Centrum Tance, Novákových 20a, Praha 8

Workshop TŘPYTIVÉ PODZIMNÍ LÉTÁNÍ:

- Budeme střídat momenty dole na zemi i nahoře na kruhu.
- Zažijete mindfulness ve vzduchu a meditace ve výšce.
- Odnesete si vlastní dobrodružnou sebezkušenost.
- Váš vlastní zážitek bude příležitostí k osobnímu růstu.
- Zažijete aerial hoop trochu jinak.

- Zkusíte si aerial hoop propojený s terapeutickými technikami.
- Seznámíte se s aerial hoopem jako metodou poznávání sebe.
- Skrze aerial hoop společně aktivujeme ženskou energii (kreativita, láska, empatie, podpora, intuice,...) a energii božského dítěte (hravost, radost, bezprostřednost,...).

Co konkrétně Vás čeká na našem dalším workshopu, tentokráte na téma TŘPYTIVÉ PODZIMNÍ LÉTÁNÍ?

- Magický rituál se svíčkou: Plamen je v mnoha ohledech tajemný a je spojen s naší duší. Plamen pomáhá našemu vědomí komunikovat s naší pravou podstatou. Plamen je také bránou do světa meditace. Svíčka přináší světlo do temnoty. Jestliže hledáme klid v srdci, je nádherné ji pozorovat. Zapálená svíce je jako magnet se dvěma póly, jeden přitahuje to, co si přejeme, a druhý odpuzuje negativní vlivy. Bílá svíce je pak symbolem čistoty a síly a je vhodná pro účel ochrany a očisty. Bílá svíčka se při rituálech používá k odhalení pravdy, navrácení rovnováhy, nalezení své cesty a pro přivolání nové energie a životní síly. Dále také spaluje negativitu z okolí a působí proti vyčerpání a nedostatku energie.

- Vědomá práce se stínem: Všechno, co nám vadí v našem okolí, nám vadí proto, že vlastní stín promítáme na druhé. Kouzlo stínu tkví v tom, že i když se budeme snažit sebevíc, nakonec mu neunikneme. Žije totiž svým životem. Aby došlo k naši seberealizaci, musíme propojit svou vědomou, světlou stránku se svou temnou a nevědomou stránkou. Cílem je narovnat mezeru mezi svým osobním světlem a stínem. Stínu, který si zvědomíme, už se nemusíme obávat. Stín se postupně prosvětluje. Pokusíme-li se konfrontovat s vlastním stínem, přestane nás děsit, a může se stát něčím vzácným, co nás nesmírně obohatí. Objevíme poklady, které v něm jsou ukryty. Odměnou nám bude mnoho nové energie, která se tím uvolní.

- Kvůli navození správné zářící atmosféry bude tento jedinečný workshop probíhat v intimitě přítmí - v sále osvíceném svíčkami.

Speciálním hostem večera bude kouzelník Siatris Kane.

Workshop je uzpůsoben pro všechny od 16 let, bez ohledu na zkušenosti s osobním rozvojem nebo pohybem. Je určen pro začátečníky - jak pro ženy, tak pro muže. Je vhodný i pro osoby, které v kanceláři za počítačem tráví 8 hodin denně a nemají žádné sportovní základy nebo nemají sílu.

Co budete potřebovat:
Dlouhé legíny, ponožky, tričko s dlouhým rukávem, šátek (budeme pracovat i se zavázanýma očima). Dlouhé legíny a tričko s dlouhým rukávem zabrání přímému kontaktu kůže s kruhem a uchrání před zbytečnými modřinami.

Workshop bude probíhat v prostorách Centra Tance, Novákových 20a, Praha 8.

Přihlášení je nutné dopředu. Kapacita sálu je omezena, maximální počet účastníků je 12.

Probuďte svou magickou část v sobě!

Těšíme se na Vás, přihlásit se můžete níže.

Lektorky:
Tereza Hanusová
Kouč, terapeut a lektor s láskou k lidskému tělu, pohybu a k současnému tanci

EvoLucie
Létající performer, kouč, terapeut a lektor s vášní pro podporu sebevědomí žen a zájmem o vědomý život.

PŘIHLÁŠKA

NÁVOD, JAK SE ZBAVIT STAROSTÍ A TRÁPENÍ

Mám pro vás blahodárný lék na bolesti a trápení, která si často předáváme po generace a nemůžeme díky nim spokojeně a plnohodnotně žít. Velmi mi pomohl skutečně odpustit a posunout se dál.