UVOLNĚNÍ

23. 9. od 18:00 do 20:00
Studio Naplno, Štěpánská 45, Praha 1

UVOLNĚNÍ

23. 9. od 18:00 do 20:00
Studio Naplno, Štěpánská 45, Praha 1

Srdečně vás zvu na společný večer, který strávíme v pohybu.

Budeme se hýbat přirozeně a spontánně - tančit ve svém vlastním rytmu a tempu zvládne úplně každý, takže můžete přijít i pokud se nepovažujete za pohybově nadané nebo pokud si v této oblasti nevěříte. Možná tím spíš to pro vás může být velmi přínosné.

Zaměříme se na to, jak se vnímáme a cítíme v těle, jak tento pocit ovlivňují naše myšlenky a emoce a naučíme se, jak můžeme naše pocity vědomě utvářet.

Objevíme, jak a kde vzniká napětí, stres, ztuhlost, bolest, stud, vina, apatie nebo odpor a ukážeme si, jak se s nimi místo potlačování nebo ignorování přímo spojit a aktivně využijeme jejich energii pro pohyb.

Necháme přirozeně vyplynout na povrch vše, co se nahromadilo v buněčné paměti našeho těla a odložíme si nepotřebné vrstvy, kterými jsme si zvykli vytvářet pocit bezpečí.

Budeme se projevovat přirozeně a necháme spontánně promluvit moudrost a krásu našeho těla.

Zaktivujeme přirozenou životní sílu a vášeň, sídlící v naší pánvi a v břiše.

Čekají nás taneční/pohybové aktivity ve skupině, samostatně i ve dvojicích. 

S každým z účastníků strávím také určitý čas v osobní interakci a pomůžu vám pomocí jemného dotyku v těle uvolnit pancíř ega, který způsobuje neschopnost hlouběji cítit, vytváří ztuhlost, nespokojenost, tíhu, trápení, pocit oddělenosti, nedostatečnosti a potřebu všechno kontrolovat, řídit nebo se naopak schovávat, utíkat, lhát, ustupovat a neustále se za něco omlouvat.

Naše tělo si všechno pamatuje. Možná je čas konečně mu ulevit a vydat se dál v lehkosti? 

Pokud vnímáte, že se potřebujete do života více otevřít a uvolnit skrze tělo, přijďte, ukážu vám jak. Je to úplně jednoduché, ale samo se to nestane. Je potřeba na buněčné úrovni aktivně přepsat program, díky kterému se v životě dokola cyklíte, ať už je vaším tématem cokoliv.

Večer je zcela praktickou a každému dostupnou kombinací tance, pohybu a účinných, uzdravujících terapeutických technik jdoucích přímo k příčině. Efekt uvolnění pocítíte ihned.

Těším se na vás, večer je vhodný pro muže i ženy a můžete přijít i bez jakékoliv předchozí pohybové zkušenosti.

Vezměte si s sebou na převlečení měkké, pohodlné oblečení, které vám nebude bránit v pohybu a budete se v něm cítit příjemně. Budeme naboso nebo v ponožkách.

Přihlásit se můžete níže.

PŘIHLÁŠKA

NÁVOD, JAK SE ZBAVIT STAROSTÍ A TRÁPENÍ

Mám pro vás blahodárný lék na bolesti a trápení, která si často předáváme po generace a nemůžeme díky nim spokojeně a plnohodnotně žít. Velmi mi pomohl skutečně odpustit a posunout se dál.