Vztahy jako naše zrcadlo

Online Zoom
28. 4. 2020, 18:00-20:00

Vztahy jako naše zrcadlo

28. 4. 2020, 18:00-20:00
Online Zoom

V LIDECH, KE KTERÝM SE VZTAHUJEME, POTKÁVÁME SAMI SEBE.

Nastavují nám zrcadlo, ve kterém se odráží aspekty naší osobnosti, které si neuvědomujeme. Máme-li odvahu se pozorně dívat, je to vynikající  a velmi efektivní způsob, jak na sobě pracovat. 

Co vidíte v lidech, kteří vás obklopují? Máte potřebu je měnit nebo "opravovat"? Dívejte se pozorně. Uvidíte v tom sebe. Poděkujte především těm, kdo vás nejvíc štvou, nesouhlasí s vámi, chovají se hrozně, zraňují vás a nemůžete je vystát.

Proč jsou ve vašem životě a ne třeba v mém? Přináší vám důležité poznání. Učte se od nich, jací někde hluboko uvnitř ve svém nevědomí skutečně jste. V momentě, kdy si to uvědomíte, můžete s tím teprve začít něco dělat. 

Kvalita našich vztahů určuje kvalitu celého našeho života. Naše vztahy tvoříme my a máme za ně také plnou zodpovědnost. Jak to udělat, aby rozdílné lidské světy spolu fungovaly?

Nechtějme, aby ženy byly jako muži a muži jako ženy, nebo aby druzí "byli podle našich představ". Nahraďme manipulaci svobodou. Jsme rozdílní proto, abychom se doplňovali 🙂

Ten nejcennější dar, který můžeme druhým dát, je prostor BÝT. Respekt, upřímný zájem a koncentrovaná pozornost vytváří bezpečný prostor pro změny, uzdravení a pro vytvoření společné vize nacházející se mimo naše já. Ta je základem každého dlouhodobého vztahu.

V průběhu společného večera poznáme a porozumíme základním principům spokojených vztahů. Řekneme si, jak být sami sebou a v důsledku toho v kvalitních vztazích s druhými - aniž bychom přišli o vlastní autenticitu a svobodu.

Budeme hledat nové způsoby, jak společně fungovat tak, abychom se neomezovali, ale naopak mohli dál růst, rozvíjet se, inspirovat se a být si navzájem prospěšní.

Pochopíme, že vztahy nejsou o NICH, ale o NÁS. Druzí lidé zde nejsou od toho, aby nás učinili šťastnými. To můžeme udělat jen my sami. Vztahy jsou tu proto, aby nás učinily vědomějšími.

Podíváme se společně na zoubek i nejčastějším společenským mýtům a tabu v oblasti vztahů a zamyslíme se nad tím, zda nám stále ještě slouží, nebo už nastal čas je opustit.

To vše v kontextu moderního života ve 21. století, s využitím nejnovějších poznatků z kvantové fyziky a neurovědy.

Budeme se věnovat následujícím tématům:

* Rozdíl mezi mužským a ženským principem - jak fungují, co je posiluje a oslabuje a jak mohou spokojeně existovat spolu
* Láska, sebeláska a soucit
* Vědomí vlastní hodnoty
* Svoboda
* Komunikace a sdílení
* Mysl, ego, intuice a instinkt
* Důvěra
* Hranice
* Emoce a hněv
* Samota
* Destruktivní myšlenkové vzorce a navyklá schémata chování
* Sex.

Těším se na společný večer, na kterém si ukážeme, že zdravý a kvalitní vztah nás nikdy netáhne dolů - naopak nás inspiruje, abychom byli lepší.

Tereza

Do online meetingu se můžete v úterý 28.4. v 18:00 zdarma přihlásit na tomto odkazu: https://us04web.zoom.us/j/78372935742, Meeting ID: 783 7293 5742.

NÁVOD, JAK SE ZBAVIT STAROSTÍ A TRÁPENÍ

Mám pro vás blahodárný lék na bolesti a trápení, která si často předáváme po generace a nemůžeme díky nim spokojeně a plnohodnotně žít. Velmi mi pomohl skutečně odpustit a posunout se dál.