Beauty Focus Collagen+

Kolagen s lahodnou pomerančovou chutí, vytvořený pro zdraví a krásu kůže

Beauty Focus Collagen+

Kolagen s lahodnou pomerančovou chutí, vytvořený pro zdraví a krásu kůže

Odstartujte svou cestu k nádherné pleti. 

Beauty Focus Collagen+ je inovativní doplněk stravy pro krásu obsahující jedinečnou směs kolagenního hydrolyzátu, koncentrátu pšeničného oleje a luteinu. Dohromady je u těchto složek klinicky prokázáno, že poskytují řadu anti-ageing benefitů. Je to věda o kráse, zjednodušená do vašeho denního doplňku stravy, jehož užívání je snadné! Jste připraveni pít nápoj připravený, kdy chcete, a mít zářivou, mladistvě vypadající pleť?

Denní užívání Beauty Focus Collagen+:

  • Pomáhá udržovat elasticitu pleti
  • Pozitivně ovlivňuje rozzářenost pleti
  • Pomáhá zachovat normální strukturu pleti
  • O 17 % snižuje množství očních vrásek po 8 týdnech.

Klíčové složky:

Kolagenní hydrolyzát: Kolagen od Nu Skin podléhá zvláštní kontrole našeho dodavatele během hydrolýzy, kdy se získává náležitý profil kolagenního peptidu neboli peptidový „otisk“, který je optimalizován pro krásu, jak je to ilustrováno pozitivními účinky a zlepšeními na vizuálním vzhledu kožních prvků.

Koncentrát pšeničného oleje: Získaný ze zásob živin v pšenici, prastarého zrna, které bylo stěžejní pro dějiny lidstva. Koncentrát pšeničného oleje je rostlinný zdroj ceramidů, což je třída lipidů známá pro svůj pozitivní přínos pro krásnou pleť.

Lutein: Lutein se získává z květů měsíčku s oranžovými okvětními lístky – v barvě slunečních paprsků – což odráží barva přípravku Beauty Focus Collagen+. Má pozitivní vliv na naši imunitu tím, že zvyšuje hodnotu karotenoidních antioxidantů.

Kromě zlepšení vzhledu a zdraví vaší kůže má tento kolagen také přímý vliv i na kožní prvky: Vlasy, nehty a díky luteinu podporuje i oči.

Balení obsahuje 30 sáčků a doporučená denní dávka je 1. Pro maximální benefit pro vaše tělo doporučuji kůru minimálně 3-4 měsíce, ideálně dlouhodobé užívání.

Beauty Focus Collagen+ je produkt certifikovaný k Biofotonickému skeneru, můžete si při jeho užívání průběžně měřit vaše vzrůstající antioxidační skóre.

Ozvěte se mi a domluvíme si termín měření. Kontakt najdete zde.

Přesné složení produktu vám zašlu na vyžádání.

Kolagen si můžete objednat níže, cena je včetně poštovného. Do objednávky uveďte adresu, na kterou chcete objednávku doručit:

 

Objednávka

NÁVOD, JAK SE ZBAVIT STAROSTÍ A TRÁPENÍ

Mám pro vás blahodárný lék na bolesti a trápení, která si často předáváme po generace a nemůžeme díky nim spokojeně a plnohodnotně žít. Velmi mi pomohl skutečně odpustit a posunout se dál.