JVi

Vitamínový nápoj pro celou rodinu

JVi

Vitamínový nápoj pro celou rodinu

JVi je nápoj, který vám přináší lahodnou směs 12 druhů ovoce a zeleniny, pečlivě vybraných tak, aby potěšily vaše chuťové pohárky a uspokojily celou rodinu.

Chcete získat chuť do života? Pak vyzkoušejte JVi a nalijte si trochu „joie de vivre”!

Když se spojí ty nejkvalitnější evropské druhy ovoce a zeleniny se vzácnými plody kustovnice čínské, rakytníku a aceroly, budete to vy, kdo nakonec díky JVi sklidí užitek.

Tento nápoj je dobrým zdrojem vitamínu C, který pomáhá optimalizovat ochranu před oxidací, podporuje normální funkci imunitního systému a pomáhá udržovat tvorbu kolagenu pro normální funkci pokožky. Tolik dobrého v jednom nápoji – JVi je vaším ideálním spojencem podporujícím zdravé stravování a životní styl.

Balení obsahuje 2 láhve po 750 ml a doporučená denní dávka je jeden panák. Pro maximální benefit pro vaše tělo doporučuji dlouhodobé užívání.

JVi je produkt certifikovaný k Biofotonickému skeneru, můžete si při jeho užívání průběžně měřit vaše vzrůstající antioxidační skóre.

Ozvěte se mi a domluvíme si termín měření. Kontakt najdete zde.

Přesné složení produktu vám zašlu na vyžádání.

Nápoj si můžete objednat níže, cena je včetně poštovného. Do objednávky uveďte adresu, na kterou chcete objednávku doručit:

 

Objednávka

NÁVOD, JAK SE ZBAVIT STAROSTÍ A TRÁPENÍ

Mám pro vás blahodárný lék na bolesti a trápení, která si často předáváme po generace a nemůžeme díky nim spokojeně a plnohodnotně žít. Velmi mi pomohl skutečně odpustit a posunout se dál.