Rozhřešení

Dnes mám pro vás zamyšlení zkomponované z různých střípků mých „rozhovorů“ se světelnými bytostmi.

Cítím, že chci říct toto:

Lidé, prosím, nečekejme stále na něco a neptejme se donekonečna někoho/něčeho, co máme dělat, jak se zachovat a nespoléhejme pasivně na něčí podporu, názor, nebo rozhřešení. Nechtějme návody.

To všechno jsou koncepty a iluze pramenící z omezení a nesvobody, kterou zažíváme zde na Zemi. Pocházejí z racionality, z logiky a z ega.

Ve vyšších dimenzích nic takového neexistuje. Existuje tam jen plné vědomí sebe sama i celé existence a z toho automaticky vyplývající 100% odpovědnost a respekt k ostatním bytostem a to v rozsahu a intenzitě přesahující naše chápání.

Neočekávejme stále, že za naše modlitby dostaneme nějaký to-do list co máme dělat, to si pak odškrtáme a v tu chvíli budeme osvícení. Takto to funguje pouze zde v naší realitě a není to nic jiného, než nevědomý způsob, jak se zbavit odpovědnosti za svůj vlastní život, jak vytvořit prostor pro manipulaci všeho druhu, vzdát se, nechat se ovládat a pouze přežívat.

Žádná bytost z vyšší dimenze nebude nikomu diktovat, co má dělat. Je totiž v plném respektu ke všem formám a úrovním existence a svou přítomností přispívá k rovnováze ve vesmíru, s hlubokým vědomím toho, že v něm vše má své specifické místo a řád. Vyzařuje lásku.

Nikoho nesoudí, ani nás. Naopak, je v hluboké úctě s naším posláním, protože omezení, která zde na Zemi prožíváme, jsou opravdu velká. Světelné bytosti nám pomáhají energeticky, abychom se povznesli a dokázali se konečně osvobodit z těžkých okovů.

Pochopme, že nepotřebujeme žádný seznam úkolů ani zadání či návod na život od někoho „z výšin“. Jediné co potřebujeme, je otevřít se i jiným než důvěrně známým způsobům existence, procitnout z iluzí naší mysli a ega, uvidět věci ze širší perspektivy a na základě toho zjistit, že VŠECHNY ODPOVĚDI MÁME V SOBĚ.

Naším jediným úkolem je: Položit si ty správné otázky, dobře naslouchat odpovědím přicházejícím zevnitř a v souladu s tím KONAT. A stále se v tom zlepšovat.

To je to, co všichni hledáme. Máme to v sobě a proto to nikdy nikde jinde nenajdeme. Máme na tohle zjištění nekonečné množství času. Vesmír ani světelné bytosti nikam nespěchají. Čas je iluze.

Píšu vám to proto, že jsem se na začátku od nich taky stále snažila získat odpovědi. A byla jsem nespokojená, když jsem je nedostala nebo když byly (jsou) stále stejné:

ROZHODNI SE SAMA, UŽ TO VÍŠ, VŽDY MÁŠ NAŠI PLNOU PODPORU.

Dříve mi to bylo málo. Mluvila ze mě pýcha a nevědomost. Dnes už opravdu VÍM. Vedou nás k sobě. S nekonečnou láskou a porozuměním. Když se tomu otevřeme, dostaneme se do velké hloubky – k samé esenci toho, proč jsme tady.

Je to konec cyklu. Vysvobození z otroctví. Návrat domů.

Nikdy jsme nebyli ani nejsme sami. Neexistuje jen svět lidí. Jsou tu s námi mnozí další, aby nám pomohli z temnoty.

Vnímejme, co se kolem nás děje. Budíček zvoní. Kdo najde odvahu konečně otevřít oči…?

Prosím, udělejme to pro sebe i pro naše děti. Protože proto jsme sem přišli! Žít v souladu se sebou a s tím, co JE.

Díky ⭐️

Pomohu vám vytvořit život, který budete milovat!

Odebírejte mé novinky a články

Nenechte se připravit o žádnou z informací a novinek, které na svém blogu publikuji. Klikněte na tlačítko níže, vyplňte svůj e-mail a jakmile budu mít něco nového, dozvíte se o tom jako první.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.