Isis – v souladu s božskou složkou

Channeling 27. 5. 2020

Přicházím předat vědění, které je potřeba sdílet s ostatními lidmi. Jedná se o informace staré mnoho tisíc let, které zůstávaly nevyužité a které je nyní potřeba žít.

Je to posvátná magie propojení těla, srdce, duše a všeho, co nás obklopuje. Je to jednota ve svém božském pojetí, sounáležitost se všemi cítícími bytostmi, spočívání ve svém středu, pokoj, láska, harmonie a soucit.

Je to láska ve své božské podobě, která přichází se světlem a s otevřeným srdcem. Přichází s uměním krásy a s otevřeností těla, s jemností, měkkostí a ladností, s naladěním do láskyplné, jemné energie planety Země. Přichází, protože je nyní čas.

Je to umění žít v souladu se sebou, umění sdílet to nejlepší ze sebe s ostatními, umění otevírat srdce druhých. Pradávná moudrost, které je nyní potřeba.

Cokoliv děláme ze srdce, dokáže se dotknout samé podstaty ostatních bytostí, promlouvá k jejich esenci a má možnost měnit jejich životy, jejich nastavení, otevírat jejich duši, vědomí a mazat jejich staré vzorce.

Je to transformace přicházející skrze tělo, skrze umění vlastního bytí, skrze respekt k sobě samému, skrze otevřenost a ochotu nechat do sebe vstoupit energii druhých, splynout s nimi a vytvořit kompatibilitu, ve které neexistuje žádný vnitřní konflikt, žádný konflikt protikladů, protože všechno je jedno a vytváří to božskou harmonii a jednotu.

Toto je učení, které je potřeba nyní na Zemi šířit, sdílet a žít a probudit v každé buňce vašeho těla. Žít s radostí, s otevřeností, s hlubokým propojením, s emocionální svobodou, ve světle a v lásce.

Je to umění jednoty, posvátného spojení, kdy víme, že to, co vytvoříme společně může transcendovat naše limity, omezení, iluze a otevřít nám brány k věčnému vědění, k nikdy nekončící extázi a k pocitu, že se vyskytujeme na všech místech současně a máme přístup ke všemu vědění, které zde odjakživa je.

Tato moudrost se ukrývá ve vašich tělech, je potřeba ji pouze aktivovat, s láskou, s péčí, s jemností, něžností, otevřeností, bez posuzování a s velkou citlivostí.

Pomoc spočívá v navazování vztahů, v otevření se druhým, v nechání jim nahlédnout do svého nitra, v pozvánce ke společnému tanci, ve společném splynutí a ve vytvoření nové reality, která přesahuje hranice běžného chápání a umožňuje tvořit společně na základě rozšířených smyslů a ze samé podstaty esence vaší bytosti.

Je to extáze v každodenním životě, žití s radostí, s láskou a s vděčností přesahující všechny vaše obyčejné představy.

Toho lze dosáhnout jedině aktivováním posvátného ženství a aplikováním do každodenního života.

Bohyně Isis, mocná bohyně Matka, vládkyně vesmíru a léčitelka.

Pomohu vám vytvořit život, který budete milovat!

Odebírejte mé novinky a články

Nenechte se připravit o žádnou z informací a novinek, které na svém blogu publikuji. Klikněte na tlačítko níže, vyplňte svůj e-mail a jakmile budu mít něco nového, dozvíte se o tom jako první.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.