Mikrovýživa – aktivní ochrana buňky

Často se mě ptáte, co užívat na posílení imunity, vitality a trvalého zdraví. Dlouho jsem hledala něco, co bych vám mohla s čistým svědomím a s radostí doporučit. Nakonec si mě to našlo „samo“. Víte, že miluji kvalitu, jednoduchost a efektivitu. To vše se skrývá i v přírodních výživových doplňcích, které nám pomáhají cítít se lépe, uzdravit se a naplno vychutnávat život.

Jak chutná zdraví?

Jako mládí. Bezstarostně, optimisticky, svěže, s příchutí nezlomné síly a elánu vrhnout se do všeho po hlavě a dělat bez výčitek to, z čeho máme radost. Tajemství vitality a mládí je v našich genech, sídlících v našem těle.

Zdraví začíná v mysli. Chceme-li se uzdravit, nedílnou součástí tohoto procesu je i vědomí, že je v pořádku do sebe investovat, dopřát svému tělu pozornost a tu nejlepší péči. Starat se o sebe je výraz hluboké lásky k sobě, jejímž viditelným projevem je pak trvalé zdraví. Dokážeme-li být ohleduplní sami k sobě, jsme-li zdraví a spokojení, můžeme pak být přínosem i pro ostatní.

Vědci prokázali, že výživa má přímý vliv nejen na náš fyzický, ale i na duševní stav. Studie opakovaně zjistily, že genetická výbava není daná – můžeme ji ovlivnit. Své geny spouštíme a vypínáme svým životním stylem – tím, co jíme a pijeme, jak přemýšlíme, s kým se stýkáme, jak často se hýbeme atd. Pokud jsou všechny naše tkáně dlouhodobě dobře vyživené, cítíme se lépe a v důsledku toho i lépe žijeme.

Co myslíte, jaké by to bylo, kdyby našemu tělu z hlediska výživy nic nechybělo? Kdyby každá naše buňka zažívala euforii? Bylo prokázáno, že takový stav může velmi účinně měnit náš epigenetický kód a být tak nedílnou součástí naší osobní evoluce.

Vitalita na molekulární úrovni je důležitým klíčem k úspěchu. Jakmile je naše tělo plně vyživené, silné a zdravé, problémy mizí a my můžeme plni energie přivítat nové příležitosti a jít s chutí rovnou do akce.

Výživa 21. století tělu 100% prospívá. Kombinuje to nejlepší z přírody s inovativní vědou a technologií ve špičkové kvalitě. Dopřejme si ji.

Mám pro vás vysoce kvalitní výživové doplňky, pocházející z přírody a vyrobené v souladu s aktuálními lidskými potřebami. Bez ohledu na to, jak na tom zrovna jste s životosprávou, jen je přidáte do svého jídelníčku a dostanete to, co potřebujete pro trvale udržitelný a spokojený způsob života, aniž by vás to jakkoliv zatížilo. A zbytek se časem vrátí do rovnováhy organicky.

Někdy se klíč k tomu, abychom se mohli cítit líp, skrývá úplně jinde, než si myslíme. Mít zcela vyživené všechny tělesné tkáně, kompletně uspokojené nutriční potřeby a navíc podpořit kognitivní funkce a nervový systém pro lepší výkonnost a efektivitu je úplně jiná startovací životní pozice než na jakou jsme běžně zvyklí v důsledku uspěchaného životního stylu.

Můžete si zvolit cílené řešení pro konkrétní zdravotní problém, který řešíte (např. trávení, detox, imunita, kognitivní funkce…) nebo využít komplexní kombinace vitamínů, minerálů, rostlinných výtažků a omega3 mastných kyselin, které vám zaručí na každodenní bázi kompletní saturaci vašeho organismu.

Jako všechny ostatní produkty a služby, které vám nabízím, užívám tuto výživu denně sama a garantuji vysokou kvalitu.

Pečujme o sebe! (nejen) v těchto dnech by měly být kvalitní výživové doplňky samozřejmostí.

Ráda vám pošlu detailní informace včetně složení, pokud máte zájem o informace, napište mi na info@terezahanusova.cz nebo se ozvěte na tel. 606 342 091.

Buďte zdraví! Samo se to nestane. Záleží jen na vás, co pro to uděláte. Za své zdraví jsme každý odpovědný sám.

Pomohu vám vytvořit život, který budete milovat!

Odebírejte mé novinky a články

Nenechte se připravit o žádnou z informací a novinek, které na svém blogu publikuji. Klikněte na tlačítko níže, vyplňte svůj e-mail a jakmile budu mít něco nového, dozvíte se o tom jako první.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.