Moudrost z Plejád

Channeling 20. 4. 2020:

„V přírodě platí zákonitosti, které nemohou být porušeny. Prostupují vše, co je živé a neexistuje síla, která by s nimi v konečném důsledku byla v rozporu.

Na fyzické úrovni se tyto zákony projevují jako jedinečné vlastnosti hmoty. Ukrývají se v každé molekule, jelikož jsou základní podstatou veškeré existence. A tak, díky nim vše, co je, vzájemně interaguje a spolupracuje, směrem k vyššímu poznání a k pochopení faktu, že vše je neustále v pohybu, mění to svou strukturu i formu a existuje to v mnoha simultánních podobách bez nutné potřeby vzájemné souvislosti.

Je v tom ukrytá nekonečná variabilita a svoboda volby rozhodnutí, z jaké perspektivy budeme realitu nahlížet. V momentě, kdy víme, že existuje nekonečné množství možností a úhlů pohledů a že všechny z nich jsou platné, jelikož vzájemně vytvářejí vlákna splétající se do celku, můžeme se osvobodit od potřeby tato vlákna hodnotit, posuzovat, rozplétat a opravovat.

Chápeme, že slouží svému účelu a mají svou jedinečnou platnost, která může existovat jenom v případě, že jí věnujeme svou pozornost.Vesmír je protkán jemnou pavučinou možností. To jej činí krásným a nekonečně rozmanitým.

Kdykoliv něco vznikne, je to součást vesmírné pavučiny, má to své opodstatnění a pevně dané místo v souladu s vyšším řádem a univerzálně platnými zákony. Vesmírná pavučina je krásná, křehká, tvoříme ji všichni společně a díky tomu obsahuje vše od počátku věčnosti.

Můžeme si vybrat, zda budeme tvořit jednotlivá vlákna a věnovat jim veškerou svou pozornost, nebo zda budeme jednotlivá vlákna možností splétat do rozmanitých tvarů. Na vesmírnou pavučinu se také můžeme jen dívat s odstupem a žasnout nad její krásou. Všechny perspektivy jsou platné.

Záleží na tom, jaký druh zážitku jste se rozhodli si dopřát. Ať jste v tuto chvíli kdekoliv, nikdy nezapomínejte, že pavučina pro svou existenci potřebuje vlákna, jejich vzájemná propojení i vědomí celku. Všechny spolu souvisí, podléhají stejným zákonitostem a jsou platné. Existují, protože je vnímáte.

Vaše perspektiva je vaším osudem. Je možné kdykoliv se rozhodnout úhel pohledu změnit. Nebojte se poznání, odemkne vám dveře k moudrosti.

Země se třpytí jako krásná kapka ranní rosy na pavučině vesmírných snů. Její osud splétáte vy a my vám v tom pomáháme.S úctou k vaší práci a s vděčností za všechny formy vědomí.“

Plejáďané

Pomohu vám vytvořit život, který budete milovat!

Odebírejte mé novinky a články

Nenechte se připravit o žádnou z informací a novinek, které na svém blogu publikuji. Klikněte na tlačítko níže, vyplňte svůj e-mail a jakmile budu mít něco nového, dozvíte se o tom jako první.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.